SANSSU

SANSSU UITVOERENDE KOMITEE

Pieter
Strydom

SANSSU President
en Statistikus

Mpumalanga

083 228 8542
president@sanssu.co.za
statistikus@sanssu.co.za

Gerrie
Coetzee

SANSSU Visepresident &
Tegniese Beampte

Noord-Kaap

083 308 0937
tegnies@sanssu.co.za

Lucinda
du Plessis

Sekretaresse

Limpopo

083 262 5270
sekretaresse@sanssu.co.za

Jannie
Badenhorst

Tesourier

Noord Gauteng

082 416 6674
tesourier@sanssu.co.za

Annelie
Badenhorst

Klere, Trofeƫ en Toekennings

Noord Gauteng

082 925 3012
toekennings@sanssu.co.za

Joggie
Swanepoel

Beleide, Dissipline en Wetlike Aspekte

Noordwes

083 257 3372
beleide@sanssu.co.za

Tiaan
Olivier

Bemarking en Kommunikasie

Vrystaat

071 147 3443
bemarking@sanssu.co.za

Lourens
du Plessis

Toere en ontwikkeling

Gauteng

078 803 5519
ontwikkeling@sanssu.co.za