SANSSU

SANSSU UITVOERENDE KOMITEE

Pieter Strydom

SANSSU President
en Statistikus

083 228 8542
president@sanssu.co.za
statistikus@sanssu.co.za

Joggie Swanepoel

Ondervoorsitter, Beleide, Dissipline en Wetlike Aspekte

083 257 3372 beleide@sanssu.co.za

Alice Potgieter

Sekretaresse‚Äč

082 959 7105 sekretaresse@sanssu.co.za

Gerrie Coetzee

Tegniese Beampte

083 308 0937 tegnies@sanssu.co.za

Jannie Badenhorst

Tesourier

082 416 6674
tesourier@sanssu.co.za

Annelie Badenhorst

Klere, Trofe√ę en Toekennings

082 925 3012
toekennings@sanssu.co.za

Annerien Snyman

Bemarking, Borgskappe, Toere & Ontwikkeling

083 675 3974
annerien.snyman@gmail.com